סורגים לבטיחות ילדים - סורגים לבית באתר אחד
http://www.soragit.com/סורגים.htm

באתר זה תמצאו את כל הסורגים לבית

סורגים נטו לבטיחות ילדים
סורגים לבטיחות ילדים, בניגוד לסורגים להתרעת פורצים, אינם חייבים להיות עבים, מגושמים ויקרים. הרי אין שום סיבה להתקין סורגים נגד פריצות בקומה 10 לדוגמה שכן הסיכויים שפורץ יטפס 10 קומות על מנת להיכנס אליכם הביתה הם נמוכים יחסית. בשוק ישנם סורגים שבדיוק זו מטרתם. להגן על ילדים כנגד נפילה חלילה מהחלון. הסורגים דקים יותר ולכן המראה שלהם עדין יותר ומאפשר ליהנות מהנוף הנשקף מהחלון והם חזקים מאד למטרה שהם מיועדים לה. להלן תמונות מדגם קלאסיק של סורגים לבטיחות ילדים של חברת סורגית. סורגים חזקים מאד לבטיחות ילדים, עשויים פלדה מגולוונת (לא מחלידים), צביעה איכותית בתנור (אין צורך בתחזוקה) מראה עדין שאינו מפריע, אספקה מידית, הרכבה עצמית קלה ופשוטה, נבדק על ידי הטכניון ועומד בכל דרישות הבטיחות של התקן רק 160 שקלים לחלון *סטנדרטי.
*רוחב עד 100 ס"מ וגובה עד 120 ס"מ

סורגים לחלונות
אספקה מידית ממלאי קיים. קונים ומרכיבים
1700-705-005

סורגים לבטיחות ילדים
מראה עדין שאינו מסתיר את הנוף
1700-705-005

הרכבה עצמית קלה ופשוטה
1700-705-005

סורגים לבית

מה חדש כיום בתחום הסורגים?
כיום, בניגוד לעבר, התקנת סורגים הפכה לעניין פשוט מאין כמוהו.
לא עוד לקבוע עם בעל מקצוע שיגיע הביתה לקחת מידות, לא עוד להמתין שבועות ארוכים עד שהמפעל ייצר את הסורגים, לא עוד לקחת יום חופש מהעבודה על מנת להיות בבית כשבעל המקצוע מתקין את הסורגים. חברת סורגית מציגה תפישה שונה וחדשנית לגמרי. סורגים מודולריים המתכווננים לגודל החלון ומתאימים לכל חלון וזאת באספקה מידית ממלאי קיים ובמחיר חסר תקדים ומפתה מאד. לסורגים ישנם דגמים של סורגים לבטיחות ילדים (נגד נפילות מהחלון) וסורגים המיועדים להרתיע גנבים הרוצים לחדור לבית.

סורגים מודולריים אלומיניום אלחלד לבטיחות ילדים - הרכבה עצמית רק כ 380 שקלים לחלון סטנדרטי (רוחב 100 ס"מ X גובה 125 ס"מ).
סורגים העשויים אלומיניום הם ייחודיים בסוג חומר הגלם ממנו הם עשויים. האלומיניום הינו חומר חזק יחסית וקל. היתרון הגדול ביותר שלו הוא עמידותו בפני קורוזיה. במילים אחרות אלומיניום אינו מחליד כי הוא אינו נחשב למתכת. על מנת להגן על האלומיניום בפני תנאי חוץ נהוג לצבוע אותו בצביעה איכותית בתנור או לצפותו ציפוי מיוחד (בדומה לגילוון ברזל) אשר נקרא אנודייז (Anodize).
באופן עקרוני מייעדים סורגים מאלומיניום למטרות בטיחות ילדים כנגד נפילה חלילה מהחלון. יחד עם זאת, סורגים מאלומיניום משמשים להרתעת פורצים אם כי סורגים מברזל חזקים יותר מאשר סורגים מאלומיניום.
חברת סורגית מייצרת ומשווקת סורגים אלחלד מודולריים העשויים אלומיניום, הסורגים מתכווננים למידת החלון, קלים מאד להרכבה עצמית בתוך הנישה של החלון בעזרת מקדחה ביתית פשוטה. הסורגים מגיעים עם הוראות הרכבה מפורטות וכל החלקים (ברגים ודיבלים) הדרושים להרכבתם. הסורגים ניתנים להרכבה על החלון הן בצורה אופקית והן בצורה אנכית וקיים גם דגם עם בטן קטנה.

סורגים העשויים אלומיניום אלחלד להרכבה עצמית קלה ומהירה
1700-705-005

הרכבה אופקית המזכירה יותר תריס מאשר סורג
1700-705-005


הסורגים מודולריים וניתנים להרכבה עצמית בקלות מתוך הבית בעזרת מקדחה ומברגה
1700-705-005
טיפ לגבי סורגים עם בטן
שימו לב שסורגים עם בטן גדולה אינם בטיחותיים לילדים. כבר קרו לא מעט מקרים בארץ שבהם ילדים ישבו על הבטן של הסורג ומצאו את עצמם משתלשלים למטה עם הגוף. אמנם בתקן מצוין שהמרווח בין כל שני מוטות סמוכים של הסורגים לא יעלה על 10 ס"מ כדי שראש של ילד לא יוכל לעבור אולם במרבית המקרים, אצל ילדים קטנים הגוף צר יותר מהראש ולכן סורגים עם בטן מסוכנים לבטיחות ילדים.סורגים עם בטן קטנה ליופי (בטיחותיים לילדים)
1700-705-005מהם המחירים המקובלים של סורגים לבית?
לצפייה בעמוד מחירון סורגים ועבודות מסגרות בישראל לחץ כאן.